Erkende (aspirant) Fokkers van de FLVN fokken overeenkomstig het fokreglement van de vereniging en zijn daarnaast verplicht zich te blijven scholen door minimaal 2 bijeenkomsten in een periode van twee jaar bij te wonen. De bijeenkomsten zijn gericht op het bevorderen van deskundigheid m.b.t. het fokken van honden en in het bijzonder van de Finse Lappenhond.

De bijeenkomsten worden door de FLVN georganiseerd of door de Raad van Beheer.

Pups die u eventueel uit het buitenland haalt mogen pas met 15 weken de Nederlandse grens passeren. De reden is dat de pup eerst ook een Rabiës enting moet hebben gehad, dit kan pas vanaf de leeftijd dat ze 12 weken oud zijn en daarna moeten ze nog 21 dagen wachten.

Alleen erkende (aspirant) FLVN fokkers worden op de FLVN site vermeld en mogen op hun eigen website het FLVN logo plaatsen.

Kennel Plaats Contactpersoon e-mail Website
A bit of a bohemian Roosendaal Jacqueline Koolen bitofbohemian@outlook.com
De innerlijke kracht Arnhem Mandy Oosterhagen oosterhagenm@gmail.com www.finnishlapphund.nl
Elanja Myllyn Zwolle R. Schimmel – Schiphorst (aspirant) harmschimmel@gmail.com
Geen Kennelnaam Dronten Marianne Schussler (aspirant) marianneschussler@hotmail.com
Geen kennelnaam Ellen van den Berg
Howling Hurricane’s Someren Sabrina Boot howlinghurricanes@hotmail.com
Ikuinenlahjan Karen van der Horst info@citydogz.eu www.citydogz.nl
Kaurahattu Maarssen Ed van Renswoude kaurahattu@ziggo.nl
Kruikenlappies Tilburg Hans Verloop jc.verloop@me.com www.facebook.com/kruikenlappies
Kylmänkukka Zwolle Megan Bos – van Abbema mc.vanabbema@hotmail.com
Lapin Jälkeläinen Hengelo Diane Scholten d.scholten@home.nl www.facebook.com/lapinjalkelainen
Lappy Daydreams Tiel Yvonne Kranenburg (aspirant) ykranenburg@kpnmail.nl www.lappydaydreams.weebly.com
Lumilapsen Capelle a/d Ijssel Eveline van Vliet lumilapsen@gmail.com www.lumilapsen.com
Lumpeikon De Westereen Marcel Postma marcel_bmp@hotmail.com
Uuden Myllyn Eibergen Jenni Tuppi jenni.tuppi76@gmail.com
Van de Nieuwenkamp Laura Rutten denieuwenkamp@xs4all.nl
VILLAPENNUN Laren (G) Marloes Dijkerman – Hassink marloeshassink@gmail.com