Erkende (aspirant) Fokkers van de FLVN fokken overeenkomstig het fokreglement van de vereniging en zijn daarnaast verplicht zich te blijven scholen door minimaal 2 bijeenkomsten in een periode van twee jaar bij te wonen. De bijeenkomsten zijn gericht op het bevorderen van deskundigheid m.b.t. het fokken van honden en in het bijzonder van de Finse Lappenhond.

De bijeenkomsten worden door de FLVN georganiseerd of door de Raad van Beheer.

Alleen erkende (aspirant) FLVN fokkers worden op de FLVN site vermeld en mogen op hun eigen website het FLVN logo plaatsen.

Kennel Contact
Kennel Suolampi Geke Pasman & Janna Pasman-van Echten, Giethoorn
info: kennel.suolampi@planet.nl
website: www.kennel-suolampi.nl
Kennel Van de Nieuwenkamp Laura Rutten
info: denieuwenkamp@xs4all.nl
Kennel Karpalosadun

 

Thea Schreurs
Apeldoorn
info: info@karpalosadun.nl
website: www.karpalosadun.nl
Kennel Vasaran Jordie Holtman
Wenum Wiesel (Apeldoorn)
info: vasaran@live.nl
website: www.finselappenhond.nl
Kennel Lumilapsen Eveline van Vliet
Capelle a/d IJssel
info: info@lapinkoira.nl
website: www.lapinkoira.nl
Kennel vd Peellappies Nanda Thoer- Zweegers
Asten
website: www.peellappies.nl
Kennel van Mokysha Mevr. M.J.M. Slegtenhorst (Monique)
B3910 Neerpelt Belgie
info: mail@mokysha.com
website: www.mokysha.com
Kennel Ikuinenlahjan Karen van der Horst
website: www.citydogz.nl
Kennel Lapsitalvi
Mark Gilden
Culemborg
info: info@definselap.nl
website: www.definselap.nl
Kennel Kultasepän Marijke van Marrewijk (aspirant)
Herwen
info: info@kultasepan.nl
website: www.kultasepan.nl
Kennel Lapin Jälkeläinen Diane Scholten
Hengelo
info: d.scholten@home.nl
website: www.facebook.com/lapinjalkelainen
Kennel Uuden Myllyn Jenni Tuppi
Eibergen
info: jenni.tuppi76@gmail.com
Kennel fan it LOSse hûs Saskia Los (aspirant)
info: info@fanitlossehus.nl
website: www.fanitlossehus.nl
Kennel Kruikenlappies Hans Verloop
Tilburg
info: jc.verloop@me.com
website: www.facebook.com/kruikenlappies
Kennel Kotelon Johanna Da Kenoane José van der Vliet
Noord-Scharwoude (NH)
info: vdvlietj@hotmail.com
 Kennel Kylmänkukka Megan Bos – van Abbema (aspirant)
Zwolle
info: mc.vanabbema@hotmail.com
Kennel De innerlijke kracht Mandy Oosterhagen (aspirant)
Arnhem
info: oosterhagenm@gmail.com
Website: www.finnishlapphund.nl
Marloes Dijkerman – Hassink (aspirant)
Laren (G)
info: marloeshassink@gmail.com
Geke Hofman-Bijma (aspirant)
Anjum
info: gekebijma@hotmail.com
Nicole van Heugten (aspirant)
Asten
nicole_v_heugten@hotmail.com
Anne-Fleur Horenberg (aspirant)
Hoogkerk
aefhorenberg@gmail.com
Iana Coverdale (aspirant)
Wenum Wiesel
savvyr2@gmail.com