Erkende (aspirant) Fokkers van de FLVN fokken overeenkomstig het fokreglement van de vereniging en zijn daarnaast verplicht zich te blijven scholen door minimaal 2 bijeenkomsten in een periode van twee jaar bij te wonen. De bijeenkomsten zijn gericht op het bevorderen van deskundigheid m.b.t. het fokken van honden en in het bijzonder van de Finse Lappenhond.

De bijeenkomsten worden door de FLVN georganiseerd of door de Raad van Beheer.

Pups die u eventueel uit het buitenland haalt mogen pas met 15 weken de Nederlandse grens passeren. De reden is dat de pup eerst ook een Rabiës enting moet hebben gehad, dit kan pas vanaf de leeftijd dat ze 12 weken oud zijn en daarna moeten ze nog 21 dagen wachten.

Alleen erkende (aspirant) FLVN fokkers worden op de FLVN site vermeld en mogen op hun eigen website het FLVN logo plaatsen.

Kennel Contact
Kennel Van de Nieuwenkamp Laura Rutten
info: denieuwenkamp@xs4all.nl
Kennel Karpalosadun

 

Thea Schreurs
Apeldoorn
info: info@karpalosadun.nl
website:
Kennel Vasaran Jordie Holtman
Wenum Wiesel (Apeldoorn)
info: vasaran@live.nl
website: www.finselappenhond.nl
Kennel Lumilapsen Eveline van Vliet
Capelle a/d IJssel
info: lumilapsen@gmail.com
website: www.lumilapsen.com
Kennel vd Peellappies Nanda Thoer- Zweegers
Asten
website: www.peellappies.nl
Kennel van Mokysha Mevr. M.J.M. Slegtenhorst (Monique)
B3910 Neerpelt Belgie
info: mail@mokysha.com
website: www.mokysha.com
Kennel Ikuinenlahjan Karen van der Horst
website: www.citydogz.nl
Kennel Lapsitalvi
Mark Gilden
Culemborg
info: info@definselap.nl
website: www.definselap.nl
Kennel Kultasepän Marijke van Marrewijk
Herwen
info: info@kultasepan.nl
website: www.kultasepan.nl
Kennel Lapin Jälkeläinen Diane Scholten
Hengelo
info: d.scholten@home.nl
website: www.facebook.com/lapinjalkelainen
Kennel Uuden Myllyn Jenni Tuppi
Eibergen
info: jenni.tuppi76@gmail.com
Kennel fan it LOSse hûs Saskia Los (aspirant)
info: info@fanitlossehus.nl
website: www.fanitlossehus.nl
Kennel Kruikenlappies Hans Verloop
Tilburg
info: jc.verloop@me.com
website: www.facebook.com/kruikenlappies
 Kennel Kylmänkukka Megan Bos – van Abbema (aspirant)
Zwolle
info: mc.vanabbema@hotmail.com
Kennel De innerlijke kracht Mandy Oosterhagen (aspirant)
Arnhem
info: oosterhagenm@gmail.com
Website: www.finnishlapphund.nl
Marloes Dijkerman – Hassink (aspirant)
Laren (G)
info: marloeshassink@gmail.com
Kennel Samic Lahja Geke Hofman-Bijma (aspirant)
Anjum
info: gekebijma@hotmail.com
Nicole van Heugten (aspirant)
Asten
nicole_v_heugten@hotmail.com
Kennel Mattarahkka Anne-Fleur Horenberg (aspirant)
Hoogkerk
aefhorenberg@gmail.com                                          www.lappenhond.nl
Kennel Valeenkaari Iana Coverdale (aspirant)
Wenum Wiesel
savvyr2@gmail.com
R. Schimmel – Schiphorst (aspirant)                         Zwolle                                                                                           Harmschimmel@gmail.com